Біблійний путівник для дітей. Роберт Уілоубай купить в Христианский магазин КориснаКнига

Ця книга попровадить тебе по всій Біблії - від Буття до Об'явлення. Можеш починати від самого початку і читати невеличними частинами, поки не дійдеш до кінця.

Подробнее

Категории: Воскресная школа, Для среднего возраста

Теги: воспитание характера дети справочник Христианская детская книга воскресная школа путеводитель

Купить Біблійний путівник для дітей. Роберт Уілоубай купить в Христианский магазин КориснаКнига

600-002
Осталась 1 штука

78 грн.

-15%

92 грн.

Наличные На карточку ПриватБанка Наложенный платеж Оплата по квитанции

Ця книга попровадить тебе по всій Біблії - від Буття до Об'явлення. Можеш починати від самого початку і читати невеличними частинами, поки не дійдеш до кінця. Це дасть тобі можливість спостерігати, як діє великий Божий план щодо людства. Можно також подивитися в алфавітний покажчик, що в кінці книги, і знайти те, що тебе цікавить.
Читаючи цю книгу, завжди тримай біля себе Біблію, щоб можна було відкрити її і дізнатися щось більше у тому випадку, коли побачишь посилання на Біблію жирним шрифтом.
Зверху кожної сторінки вказується частина Біблії, яка розглядається: Старий Завіт чи Новий Завіт. Там також вказана тема, що досліджується.
Гартаючи книгу, зверху на деяких сторінках ти побачиш історичну лінійку. Частина цієй лінійки забарвлена яскравим блакитним кольором, щоб показати, в який період відбувалися події даного розділу книги. На ціх сторінках також повторюється те, що відьулося раніше, а також здійснюється огляд наступної частини книги.

Издательство Украiнске Бiблiйне Товариство
Язык Русский
Дата издания 2004
Кол-во страниц 122
Иллюстрации цветные
Вес 320 г
переплет Мягкий

Рекомендуем посмотреть Сравнить все

Покупатели, которые приобрели Біблійний путівник для дітей. Роберт Уілоубай купить в Христианский магазин КориснаКнига, также купили

Товар успешно добавлен в Вашу корзину

Количество
Итого

Всего товаров в Вашей коризне: .

Скидка
Итого
Продолжить покупки Оформить заказ