Забутий Бог. Френсіс Чен купить в Христианский магазин КориснаКнига

Ви не зможете залишитися байдужим до цієї книги. Френсіс Чен зриває завісу і вказує на справжнє джерело життя християн — Святого Духа. Автор нагадує, що ми були створені та спасенні не для того, щоби просто пройти певний шлях на землі. Настав час...

Подробнее

Категории: Церковное устройство, Христианское служение

Теги: служение церковь собрание верующих Духовный рост христианские книги купить Церквное богослужение христианская жизнь церковное служение магазин христианской книги христианство

Купить Забутий Бог. Френсіс Чен купить в Христианский магазин КориснаКнига

KK-0016913
В наличии

230 грн.

-28%

322 грн.

Наличные На карточку ПриватБанка Наложенный платеж Оплата по квитанции

В Ім’я Отця, і Сина, і …

Ми молимося в ім’я усіх трьох, але часто живемо з думкою лише про перших двох, чи не так? Перед вознесінням Ісус пообіцяв послати Святого Духа — Утішителя, щоб зробити нас істинними послідовниками Христа. Та, на жаль, християни сьогодні приймають цей Божий дар, але не починають ним жити. Сумно, що більшість віруючих людей відомі своїми талантами або розумом, але не надприродною силою. Ще гірше, що ми не бачимо в цьому жодної проблеми.

Чому ми забуваємо Того, завдяки Кому відрізняємося від усіх інших?

Ви не зможете залишитися байдужим до цієї книги. Френсіс Чен зриває завісу і вказує на справжнє джерело життя християн — Святого Духа. Автор нагадує, що ми були створені та спасенні не для того, щоби просто пройти певний шлях на землі. Настав час християнам повернутися до забутого Божого Духа, наповнюватися Його силою, відкрити життя, якого очікує від нас Бог і для якого ми були створені.

Відчуваєш слабкість і прагнеш духовного росту? Можливо, ти забуваєш про Божу присутність у своєму житті й силу Святого Духа. У книзі “Забутий Бог” Френсіс Чен ділиться з нами посланням про силу Святого Духа і Його бажання діяти у твоєму щоденному житті — і це послання здатне змінити тебе назавжди!

Креґ Ґрошел, пастор LifeChurch.tv, автор подкасту «Craig Groeschel Leadership»
Часто вважають, що Святий Дух — це немов забутий всіма найменший брат у Святій Трійці. Проте жоден християнин не може бути духовно здоровим і зрілим, якщо Святий Дух не буде наповнювати і вести його життя — те саме стосується і церкви. Книга Френсіса Чена сьогодні, як ніколи, є важливим нагадуванням і закликом глибше пізнати забутого Бога. Вона не залишить вас байдужим.

Саймон Понсонбі, вчитель Біблії, пастор й автор християнських бестселерів
Издательство Езра
Автор
Язык Украинский
Дата издания 2020
Кол-во страниц 216
Формат страниц 125*175
Иллюстрации черно-белые
Вес 280 г
переплет твердий

Рекомендуем посмотреть Сравнить все

Покупатели, которые приобрели Забутий Бог. Френсіс Чен купить в Христианский магазин КориснаКнига, также купили

Товар успешно добавлен в Вашу корзину

Количество
Итого

Всего товаров в Вашей коризне: .

Скидка
Итого
Продолжить покупки Оформить заказ