Володар, що прийде. Роберт Андерсон купить в Христианский магазин КориснаКнига

З-під його пери вийшли сімнадцять глибоких та захоплюючих праць на біблійні теми, які знову і знову перевидаються. Чарльз Сперджен сказав, що книга Андерсона "Людська доля" була "найціннішою працею на цю тему", яку він коли небудь читав. Його остання...

Подробнее

Категории: Библия и наука, Учебники, Второе пришествие Христа

Теги: Иисус Христос Второе пришествие пророчества пророки христианство скорби

Купить Володар, що прийде. Роберт Андерсон купить в Христианский магазин КориснаКнига

KK-0016199
Осталось 2 штуки

76 грн.

-14%

89 грн.

Наличные На карточку ПриватБанка Наложенный платеж Оплата по квитанции

Автор книги "Володар, що прийде" Роберт Андерсон ще задовго до своєї смерті, яка настала в 1918 році, отримав загальне визнання як популярний проповідник, автор книг бестселерів на найрізноманітніші біблійні теми, а також як один із найздібніших апологетів віри у той складний період, коли "вища критика" стала великою загрозою для церки.

З-під його пери вийшли сімнадцять глибоких та захоплюючих праць на біблійні теми, які знову і знову перевидаються. Чарльз Сперджен сказав, що книга Андерсона "Людська доля" була "найціннішою працею на цю тему", яку він коли небудь читав. Його остання книга, "Невиконане Пророцтво і Надія Церкви", була опублікована в 1917 році.

Всі книги Роберта Андерсона підкреслюють натхненність і незаперечний авторитет Божого слова, Божественність Іісуса Христа, а також необхідність народження згори. У своїх працях автор відстежує, викривае і засуджує на підставі Святого Письма різноманітні вигадки й релігійні омани. Якщо ви ще не щнайомі із Робертом Андерсоном, то на вас чекає захоплююча подорож, сповнена дивовижних відкриттів.

Серия Библейская студия
Издательство Живе слово
Автор
Язык Украинский
Дата издания 2017
Кол-во страниц 253
Формат страниц 145*210
Вес 250 г
переплет Мягкий

Рекомендуем посмотреть Сравнить все

Товар успешно добавлен в Вашу корзину

Количество
Итого

Всего товаров в Вашей коризне: .

Скидка
Итого
Продолжить покупки Оформить заказ