Історія одного верблюда. У пошуках Месії. Зейвір Б. Хавен купить в Христианский магазин КориснаКнига

Артикул: KK-0015299
У вас в руках перша книга з трилогії «Iсторія одного верблюда». Всі три книги написані з любов'ю до моєї сім'ї і моїх друзів, щоб її із задоволення читали не тільки вони, але й прийдешні покоління.
Нет в наличии
50 грн. 59 грн.
Сделать предзаказ

Категории: Детская книга для самых маленьких

Теги: Христианская детская книга, Иисус Христос, купить христианские книги, Христианские рассказы, христианские книги, купить детскую Библию, магазин христианской книги, библейские истории, христианство, детские христианские рассказы

Обзор
  • Автор: Зейвір Б. Хавен
  • Обкладинка: М'яка
  • Сторінок: 56
  • Розмір: 210х290
  • Рік видання: 2015
  • Видання: 1
  • Мова видання: Українська
  • Наклад: 1000
  • ISBN: 978-617-698-056-8
«У пошуках Месії» — це історія для всіх читачів, незалежно від віку. У вас в руках перша книга з трилогії «Iсторія одного верблюда». Всі три книги написані з любов'ю до моєї сім'ї і моїх друзів, щоб її із задоволення читали не тільки вони, але й прийдешні покоління. Нехай кожен із вас відкриє для себе Месію і дізнається, наскільки важливі ви для Нього. Життя — це подорож, в яку відправляється кожен. Воно наповнене пригодами, проблемами і питаннями. І кожному, йдучи по дорозі під назвою життя, потрібно буде відповісти на найважливіше запитання: «Хто такий Ісус Христос? Чи справді Він Месія (Спаситель усіх людей), як стверджує це Біблія?» У книзі «У пошуках Месії» цар Валтасар проходить шлях у тисячі кілометрів, ідучи за зіркою на своєму найдорожчому верховому верблюді на йменні Зейвір, навантаживши його як звичайного мула. Він відправляється на пошуки обіцяного Месії з наміром знайти Його за будь-яку ціну. Зейвір, звичайно, не розділяє ентузіазму свого господаря. Він злиться на нього за таке принизливе поводження: його навантажили як звичайного мула. Без міри жаліючи себе, він усю дорогу бурчить, хникає і ниє. Верблюди за своєю природою дуже схожі на нас, людей. Вони горді та вперті тварини, не люблять виконувати накази. Вони люблять робити те, що хочуть і коли хочуть! Ви будете сміятися і плакати разом із Зейвіром, читаючи про його сумніви і розчарування під час пошуку, а також, як і Зейвір, постанете перед дилемою наприкінці свого шляху. Нехай Господь благословить кожного, хто читатиме цю книгу!
Характеристики
Издательство Смирна
Дата издания 2015
Кол-во страниц 56
Формат страниц 210*295
Иллюстрации цветные
Вес 120 г
Отзывы
С этим товаром также покупают
Рекомендуем посмотреть
54 грн. 63 грн.
0
В наличии
34 грн. 40 грн.
0
В наличии
21 грн. 25 грн.
0
В наличии
41 грн. 48 грн.
0
В наличии
22 грн. 26 грн.
0
В наличии
40 грн. 47 грн.
0
В наличии
19 грн. 22 грн.
0
В наличии