Історія одного верблюда. ДІМ МОГО БАТЬКА. Зейвір Б. Хавен купить в Христианский магазин КориснаКнига

Артикул: KK-0015300
У книзі «Дiм мого Батька» головним героям розкривається таємниця Пасхи. Зейвір був у відчаї: «Чому Ісус мав померти?» Але коли він піднімає голову, і бачить свого воскреслого Спасителя, його серце наповнюється радістю: Його Цар Ісус живий!
Осталась 1 штука
50 грн. 59 грн.

Категории: Детская книга для самых маленьких

Теги: Христианская детская книга, Иисус Христос, купить христианские книги, Христианские рассказы, христианские книги, купить детскую Библию, магазин христианской книги, библейские истории, христианство, детские христианские рассказы

Обзор
  • Автор: Зейвір Б. Хавен
  • Обкладинка: М'яка
  • Сторінок: 60
  • Розмір: 210х290
  • Рік видання: 2015
  • Видання: 1
  • Мова видання: Українська
  • Наклад: 1000
  • ISBN: 978-617-698-058-2

«Дiм мого Батька» — це історія для всіх читачів, незалежно від віку. У вас в руках перша книга з трилогії «Iсторія одного верблюда». Всі три книги написані з любов'ю до моєї сім'ї і моїх друзів, щоб її із задоволення читали не тільки вони, але й прийдешні покоління. Нехай кожен із вас відкриє для себе Месію і дізнається, наскільки важливі ви для Нього.

Всі три книги написані з любов'ю до моєї сім'ї і друзів, і я сподіваюся, що вони зможуть насолодитися читанням зі своїми сім'ями. Моє бажання, щоб вони пізнали Бога як Батька, проживаючи кожен день як Його улюблені діти. У книзі «У пошуках Месії» Зейвір знайомиться з маленьким хлопчиком, який змінив його вперте серце. Життя перемінилося на сто вісімдесят градусів, проте в книзі «Я зустрів Агнця», в якій Зейвір надіється на зустріч із Царем Ісусом в палаці, ця мрія розбивається біля підніжжя хреста. Його віра похитнулася. У книзі «Дiм мого Батька» головним героям розкривається таємниця Пасхи. Зейвір був у відчаї: «Чому Ісус мав померти?» Але коли він піднімає голову, і бачить свого воскреслого Спасителя, його серце наповнюється радістю: Його Цар Ісус живий! Зейвір і його друзі на порозі найбільшої в їхньому житті пригоди. Царство Боже «не від світу цього»! Їх уявлення про вічність надихне вас поділитися Доброю Новиною з кожним. Нехай Бог рясно благословить усіх і кожного, хто буде читати цю історію! Верблюди за своєю природою дуже схожі на нас, людей. Вони горді та вперті тварини, не люблять виконувати накази. Вони люблять робити те, що хочуть і коли хочуть! Ви будете сміятися і плакати разом із Зейвіром, читаючи про його сумніви і розчарування під час пошуку, а також, як і Зейвір, постанете перед дилемою наприкінці свого шляху. Нехай Господь благословить кожного, хто читатиме цю книгу!

Характеристики
Издательство Смирна
Дата издания 2015
Кол-во страниц 60
Формат страниц 210*295
Иллюстрации цветные
Вес 120 г
Отзывы
С этим товаром также покупают
24 грн. 28 грн.
0
В наличии
Рекомендуем посмотреть
54 грн. 63 грн.
0
В наличии
34 грн. 40 грн.
0
В наличии
21 грн. 25 грн.
0
В наличии
41 грн. 48 грн.
0
В наличии
22 грн. 26 грн.
0
В наличии
40 грн. 47 грн.
0
В наличии
19 грн. 22 грн.
0
В наличии