Дівчинка по серцю Божому. Елізабет Джордж купить в Христианский магазин КориснаКнига

Артикул: KK-0017036
У цій книжці ти знайдеш дев’ять рис, про які маленьким дівчаткам, що тебе оточують, варто знати; рис, які варто плекати в їхньому щоденному житті.
В наличии
67 грн. 80 грн.

Категории: Воспитание детей, Детские, Для среднего возраста

Теги: Христианская детская книга, Христианские рассказы, христианские книги, Христианская художественная литература, магазин христианской книги, детские христианские рассказы

Обзор

Дорога подруго,

Нема в цьому світі нічого настільки ж виняткового, як маленька дівчинка! І немає справи вдячнішої, аніж та, щоб тій маленькій дівчинці допомогти розцвітати й зрощувати характер. У цій книжці ти знайдеш дев’ять рис, про які маленьким дівчаткам, що тебе оточують, варто знати; рис, які варто плекати в їхньому щоденному житті. Кожній дитині непросто бути ввічливою, залишатись спокійною, дарувати доброту й виявляти любов. Але Бог дає нам Свою допомогу та настанови.

Тож збери своїх дівчаток – і почнімо! Почитайте разом про певні щоденні рішення, які доводиться приймати малюкам. Познайом їх із незмінними місцями Писання, аби навчити, як чинити правильно й обирати добро. Покажи їм, що Божий шлях – завжди найкращий! Тобі буде радісно спостерігати, як насінинки, що їх ти сієш у коштовні маленькі сердечка, почнуть приносити плоди.

З Його вічної любові,

Елізабет Джордж

Характеристики
Издательство Золотой город
Автор Джордж Элизабет
Язык Украинский
Дата издания 2020
Кол-во страниц 32
Формат страниц 205*205
Иллюстрации цветные
Вес 125 г
переплет Мякий
Отзывы
С этим товаром также покупают
Рекомендуем посмотреть
145 грн. 175 грн.
0
В наличии
67 грн. 80 грн.
0
В наличии
320 грн. 380 грн.
0
В наличии
505 грн. 600 грн.
0
В наличии