Біблійна Динаміка. Розвиток Особистостей та Ідей. Сучасний Коментар на Тору. Том 1. Буття. Пінхас Полонський купить в Христианский магазин КориснаКнига

Артикул: KK-0017089
Біблійна Динаміка це новий коментар до Тори (П’ятикнижжя Мойсеєва), що дає можливість побачити біблійні персонажі як динамічні особистості, які не були «статичними праведниками» — але розвивалися, змінюючи свої життєві концепції в процесі діалогу з Богом.
Осталось несколько штук
350 грн. 450 грн.

Категории: Теология, Комментарии книг Ветхого Завета, Учебники

Теги: Христианское богословие, теология, образование, христианские книги купить, толкование Библии, христианские книги, магазин христианской книги, христианство, Богословские книги

Обзор

Біблійна Динаміка це новий коментар до Тори (П’ятикнижжя Мойсеєва), що дає можливість побачити біблійні персонажі як динамічні особистості, які не були «статичними праведниками» — але розвивалися, змінюючи свої життєві концепції в процесі діалогу з Богом. Такий підхід дозволяє зрозуміти історії Тори на новому рівні, співзвучному з динамікою часу та культурою, в яких ми живемо.

Коментар заснований на вченні р. А.Ї. Кука та р. Є.Л. Ашкеназі (Маніту), найбільших єврейських мудреців і каббалістів 20 століття.

Про автора
Пінхас Полонський народився в 1958 році в Москві. У 1975 — 1987 рр. був активістом підпільної єврейської діяльності в СРСР, боровся за право виїзду в Ізраїль, викладав юдаїзм і єврейську традицію. У 1987 році репатріювався в Ізраїль, де продовжив вчитися і викладати в Бар Іланському та в Аріельському університеті.

На сьогоднішній день опублікував понад 25 книг з єврейської традиції та філософії, з яких найбільш відомі: молитовник «Врата Молитви», монографія «Рав А.Ї. Кук — особистість і вчення», «Єврейський погляд на християнство — 2000 років разом», «Ізраїль і людство — новий етап розвитку» (за матеріалами р. Урі Шеркі).

«Біблійна Динаміка» — головна праця, якою він займається останнє десятиліття.

Характеристики
Автор Пінхас Полонський
Язык Украинский
Дата издания 2020
Кол-во страниц 688
Формат страниц 145*215
Вес 970 г
переплет твердий
Отзывы
Facebook
Содержание
Рекомендуем посмотреть
150 грн. 210 грн.
0
В наличии
150 грн. 210 грн.
0
В наличии
150 грн. 210 грн.
0
В наличии
115 грн. 130 грн.
0
В наличии