Купить Библия 045 ZTI Розовая, Сердце и голубь, кожзам, индексы, золотой срез, замок 130*175 купить в Христианский магазин КориснаКнига

KK-0016634
Осталось 2 штуки

635 грн.

-15%

750 грн.

Наличные На карточку ПриватБанка Наложенный платеж Оплата по квитанции

Издатель: УБТ

1376 стр., шкір.зам,замок, 2009 рік

Розмір: 130*175*25


Опис:

Біблія або Книги Святого Письма Старого й Нового Заповіту.
Із мови давньоєврейської й грецької на українську дослівно наново перекладена.
Переклад проф. Івана Огієнка.
Видання з уточненими паралельними місцями.
Кольорові карти: "Біблійні землі за часів Старого Завіту", "Давній схід за часів Старого Завіту", "Подорожі апостола Павла" та "Біблійні землі за часів Нового Завіту".
Текст карт українською мовою.
Папір офсетний. Друк офсетний.
Палітурка кофейного кольору (на обкладинці: друк квітів і напис "БІБЛІЯ"), золотий зріз, без індексів, закладка.

Склад та структура Біблії

Сама книга, яку називають «Біблія», складається із двох основних частин — це Старий Заповіт і Новий Заповіт. В основі назви «Заповіт» — угода, договір, союз, заповіт лежить ідея угоди Бога з усім людством: у Старому Заповіті розповідається про союз Бога із єврейським народом; у Новому Заповіті — про союз Бога з людством через Ісуса Христа.
Для християн священними є обидві частини Біблії. Проте для євреїв, прихильників іудаїзму, — священною лише перша частина і тому вони взагалі не користуються терміном «Старий Заповіт». Натомість виділяють три частини Святого Письма:
Тора — «Вчення» або «П'ятикнижжя Мойсеєве»;
Невіім — «Пророки»; та
Кетувім — «Писання».
Поєднання початкових літер цих назв творить акронім , який читається як «ТаНаХ». «ТаНаХ» — і є назвою єврейського (іудейського) Священного Тексту.
Залежно від згрупування біблейських текстів, іудейська Біблія налічує у своєму складі 22, 24 або 27 книг.
Старий Заповіт
Старий Заповіт або Старий Завіт — перша частина Біблії, що по обсягу складає близько трьох четвертих усієї Біблії. Старий Заповіт нараховує 39 , написаних переважно староєврейською мовою. У них розповідається про створення світу, гріхопадіння, взаємини Бога з вибраним ним народом Ізраїлю. Через увесь Старий Заповіт простежується обіцянка Бога відновити посередництвом Месії (спасителя) зруйновані гріхом відносини із Богом. Головна ідея Старого Завіту — договір Бога Ягве з обраним єврейським народом. Умови договору зводяться до двох основних положень:
«Я — Бог Ягве: нехай не буде для тебе інших богів, окрім мене»
«Не рідніться з іншими (язичницькими) народами»
Структура Старого Завіту, яка складається з чотирьох головних груп:
Доісторичні книги
Історичні книги
Навчальні (поетичні) книги
Пророчі книги
Новий Заповіт
Новий Заповіт — друга частина Біблії, що містить у собі 27 книг. У Новому Заповіті розповідається про прихід на землю Месії (Христа) від Бога, Сина Божого, щоби він помер за людей і таким чином відкупив їх (від успадкованого ними від першого чоловіка Адама, та його дружини, Єви) гріха (про що розповідається і у Старому Заповіті). Будучи на землі, і проповідуючи про Небесне Царство Боже, Ісус (Месія) вибрав дванадцять апостолів (один з яких зрадив його) і доручив їм поширювати його вчення по цілому (знаному в той час) світі.
Окрім самої Євангелії у Новому Заповіті, є і інші книги, де розповідається і стає відомо про виникнення та існування перших общини християнства. Апостоли у своїх посланнях (листах) до церков навчають то?му, що? саме необхідно для спасіння, а також надають поради для повсякденного життя.
Остання книга Нового Заповіту: Об'явлення — символічною мовою розповідає про другий прихід Христа на землю в якості Царя Божого Небесного Царства; про кару для тих, хто не повірив у Христа і не виконував його волю; про вибір співцарів у його царстві, правлячих над підданими на землі; про небесне місто збудоване Богом; про знищення роспустниці, названою «Вавилон Великий», символічним звіром; про війну Бога з земними царями — Армагеддон, провокуємі Божим ворогом — Дияволом.

Формат страниц 130*175
Кол-во страниц 1270
Вес 430 г
Издательство Украiнске Бiблiйне Товариство
Язык Украинский
Серия Український переклад

Рекомендуем посмотреть Сравнить все

Покупатели, которые приобрели Библия 045 ZTI Розовая, Сердце и голубь, кожзам, индексы, золотой срез, замок 130*175 купить в Христианский магазин КориснаКнига, также купили

Товар успешно добавлен в Вашу корзину

Количество
Итого

Всего товаров в Вашей коризне: .

Скидка
Итого
Продолжить покупки Оформить заказ